Dziennik żigolo
powrót do forum 1 sezonu

... wygląd Julii, która po prostu wygląda jak dziecko i zupełnie nie pasowała mi do scen, które zagrała, aczkolwiek ze wszystkich postaci w całym serialu to chyba jej grę aktorską najwyżej bym oceniła, a jednak wizualnie totalnie mi nie pasuje. Natomiast jak na mój gust, tytułowy Żigolo jak najbardziej dopasowany do swojej roli, aż przyjemnie się ogląda te wszystkie "ładne" sceny ;)
Historia sama w sobie bardzo ciekawa i wciągająca, fajnie się ogląda, wręcz z zaciekawieniem. Sposób w jaki został nakręcony serial, niespodziewane przeskoki w scenach teraźniejszość - przeszłość, ładne sceny erotyczne :) Moim zdaniem warto, bo historia ciekawa.

ocenił(a) serial na 8
Inezis

Zgadzam się

ocenił(a) serial na 6
Inezis

Moim zdaniem Julia zagrała dużo lepiej od tego amanta, który, mimo że przystojny, to jakoś mnie nie urzekł. Sceny między tą dwójką obrażały różnice w warsztacie, ona była wiarygodna a on tylko ładnym dodatkiem

ocenił(a) serial na 5
monster88

Zgadzam się, słaby z niego aktor, faktycznie jedyną jego zaletą był wygląd. I mi również aktorka grająca Julię wydawała się za młoda, przez dłuższy czas sądziłam, że Julia ma z 16-17 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones