PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210898}

Babel

7,4 172 393
oceny
7,4 10 1 172393
7,0 23
oceny krytyków
Babel
powrót do forum filmu Babel

Czy ktoś mi wytłumaczy:
1. Po kiego grzyba Pitt chciał za wszelką cenę zatrzymać autobus w wiosce, skoro nie chciał z niego skorzystać do transportu żony? Zresztą chyba ten autobus potem nie odegrał żadnej roli?
2. Jak to się stało, że Meksykanka bez problemu wywiozła nieswoje, amerykańskie dzieci do Meksyku, a już przy powrocie one stały się źródłem kłopotów z przekroczeniem granicy?
3. Co miał zamiar zrobić ojciec wyciągając karabin z kryjówki? Gdzie oni z nim leźli i dlaczego nie poddali się po pierwszych strzałach policji?

gwgwgw15

1. Może chciał na wszelki wypadek mieć możliwość transportu, gdyby wszystko inne zawiodło? Wprawdzie w wiosce były jakieś samochody, ale transport rannej wygodnym autokarem byłby bezpieczniejszy. A może bał się sam zostać w wiosce?

2. Dość łatwo wyjechać z USA do Meksyku. Natomiast wjechanie do USA z Meksyku jest znacznie trudniejsze i wiąże się z bardzo dokładną kontrolą.

3. Nie wiem, bo akurat przegapiłem ten fragment, będę musiał obejrzeć film jeszcze raz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones